Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

Voucher, kterým pod stromečkem nadchnete

Vánoční dárky. Neexistuje snad nikdo, kdo by si s jejich nákupem nelámal hlavu. Často s výběrem zahálíme a naši blízcí pak pod stromečkem najdou ponožky, vysavač nebo povlečení. Pojďme to letos udělat jinak!
Vánoční dárky. Neexistuje snad nikdo, kdo by si s jejich nákupem nelámal hlavu. Často s výběrem zahálíme a naši blízcí pak pod stromečkem najdou ponožky, vysavač nebo povlečení. Pojďme to letos udělat jinak!

Vánoční dárky. Neexistuje snad nikdo, kdo by si s jejich nákupem nelámal hlavu. Často s výběrem zahálíme a naši blízcí pak pod stromečkem najdou ponožky, vysavač nebo povlečení. Pojďme to letos udělat jinak! Darujme rodině i kamarádům něco, co nehodí do kouta a budou z toho mít skutečnou radost. Potěšme je třeba netradičním dárkem ve formě zážitku, na který do smrti nezapomenou. Nebo ještě lépe. Darujme jim to, co je skutečně nejcennější – společně strávený čas.

Zážitek ve formě dovolené je dárek, který nikdy neomrzí. Pokud navíc svým blízkým darujete originální dovolenou, jakou plavba na hausbótu bezesporu je, budete u stromečku za hvězdu. Připravili jsme pro vás několik možností, jak nevšedním pobytem na vodě potěšit rodinu nebo kamarády.

1. Místo v posádce

Chystáte se v nadcházejícím roce vypravit na dovolenou na hausbót? A co takhle s sebou vzít i někoho, koho máte rádi? Nejenom že prozkoumáte jednu z vybraných evropských destinací, ještě k tomu strávíte společný čas s někým, koho máte rádi. Na výběr jsou lodě různých tříd komfortu, stejně jako rozličné destinace nabízející přesně to, co od dovolené očekáváte.

Místo v posádce udělá radost

2. Pronájem lodi

Navěšte hlavu, pokud na společnou dovolenou s rodinou nebo kamarády nemůžete vyrazit. Třeba vám to vyjde příští rok! Ten nadcházející si na lodi můžou užít aspoň oni. Vyberte jim pobyt přesně podle toho, jaká místa v Evropě mají rádi i na základě jejich oblíbeného trávení volného času. Dovolená na hausbótu je vhodná jak pro rodiny s dětmi, tak třeba i pro milovníky vína nebo historie.

3. Finanční příspěvek na pronájem

Pokud byste rádi pod stromeček zabalili poukaz na dovolenou na hausbótu, ale nemáte na takový dar dostatečné finanční prostředky, i pro vás existuje cesta, jak výletem na lodi obšťastnit blízké. Na výlet jim totiž můžete pouze přispět, a to takovou částkou, jakou si sami zvolíte.

Ať už věnujete místo v posádce, příspěvek na pronájem nebo celou loď, pokud vyberete některou ze 5 TOP destinací, máte úspěch zaručen.

  1. Meklenburská jezera – ideální místo pro pohodovou rodinnou dovolenou.
  2. Mazurská jezera – odpočinek a relaxace uprostřed nádherné přírody.
  3. Francie - nikde jinde nenajdete tak hustou síť kanálů. Možná ještě v Holandsku. Ale tam už nemají víno, koňak, cassoulet...
  4. Skotsko - to jsme letos objevovali sami. Krajina plná kouzel (Harry Potter a Lochness) nás učarovala
  5. Maďarsko - novinka mezi destinacemi na rok 2020
Tarpon42

Tarpon 42 (8+4 osoby, 4 kajuty)

Termín: 04/07/2020 – 11/07/2020
Trasa: z/do Cognac
Lokalita: Charente, Francie

Cena před: 3710 EUR
Sleva: 20 %
Cena po: 2987 EUR

Clipper

Clipper (4+2 osoby, 2 kajuty)

Termín: 12/06/2019 – 19/06/2019
Trasa: z/do Laggan
Lokalita: Skotsko, Kaledonský kanál

Cena před: 2859 EUR
Sleva: 20 %
Cena po: 2279 EUR

Nicols-900-DP.jpg

Nicols Comfort 900 DP (4+3 osoby, 2 kajuty)

Termín: 01/08/2020 – 08/08/2020
Trasa: z/do Lübz
Lokalita: Meklenburská jezera, Německo

Cena před: 2369 EUR
Sleva: 18 %
Cena po: 1953 EUR

Nautika-1300-VIP.jpg

Nautika 1300 VIP (4+2 osoby, 2 kajuty)

Termín: 23/05/2020 – 30/05/2020
Trasa: z/do Wilkasy
Lokalita: Mazurská jezera, Polsko

Cena před: 1710 EUR
Sleva: 5 %
Cena po: 1625 EUR

 

4. Kapitánský kurz

Je možné, že máte ve svém okolí někoho, kdo už lodím a vodě propadl. Dovolenou na hausbótu by pod stromečkem asi čekal, tak ho překvapte něčím, co mu udělá možná ještě větší radost – kapitánským kurzem! Několikrát do roka pořádáme ve ybraných víkendových dnech teoretické kurzy pro získání průkazu Vůdce malého plavidla M + S + C. A váš drahý nebo drahá může být u toho!

Stíháme do Vánoc?

Chcete být kapitánem?Ve všech výše zmíněných možnostech vám na míru vytvoříme dárkový poukaz, který ukryjeme do stylové obálky. Navrch přidáme i speciální slevu 1 000 korun na doplňkové služby a do obálky vložíme i říční mapu, pokud pronájem hausbótu závazně objednáte do 13. prosince 2019.

Pokud budete chtít koupit poukaz zakoupit na poslední chvíli, pošleme vám jej obratem na e-mailovou adresu.

TIP na závěr

Obdarovaného nemusíte potěšit jen voucherem vloženým v obálce. Klidně popusťte uzdu své kreativitě a k voucheru přidejte třeba model lodi, který napoví, jaký dárek se uvnitř obálky ukrývá. 
 

Máte-li dotazy, vše Vám ochotně vysvětlíme a pomůžeme se správným výběrem dárku podle vkusu obdarované osoby. Stačí se nám ozvat buď na e-mail hana.fialova(zavináč)hausboty.cz nebo na telefoní číslo +420 730 848 736. Můžete se nám ozvat i tady do chatu na webu.

Sledujte nás