Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone
Portugalsko

Portugalsko

Grande lago nabízí pláže, koupání v čisté a teplé vodě, rybaření, projížďky na kolech, rozmanitou faunu a flóru nebo historické památky jako jsou různá opevněná města.

Grande lago nabízí pláže, koupání v čisté a teplé vodě, rybaření, projížďky na kolech, rozmanitou faunu a flóru nebo historické památky jako jsou různá opevněná města.

  • Grande lago

    Grande lago

    Největší umělé jezero Grande Lago je největší umělé jezero v Evropě a nabízí pláže, koupání v čisté a teplé vodě, rybaření, projížďky na kolech, rozmanitou faunu a flóru,...

  • Porto

    Porto

    Památky UNESCO a kvalitní víno Neváhejte a objevujte krásu města Porto, které je na seznamu světového dědictví UNESCO, ochutnejte portské víno z proslulé vinařské oblasti Alto...

Portugalsko je skvělé místo pro trávení rodinné dovolené u moře. Celá země vybízí k opalování na pláti, vodním sportům včetně surfování a poznávání historie plné dobývání zámořských kolonií, přepychu královského rodu a ohromného zlatého bohatství. Památek tak můžete v této zemi objevit celou řadu. Počasí bývá po celou sezonu stálé, takže se nemusíte bát, že by Vám nějak narušilo dovolenou.

Grande lago

Grande lago nabízí pláže, koupání v čisté a teplé vodě, rybaření, projížďky na kolech, rozmanitou faunu a flóru, historické památky (opevněná města, archeologické vykopávky), místní umělce a tradiční místní kuchyni. Amieira je námořní základnou a restaurací.Půjčuje kánoe a malé plachetnice. Luz je krásné město, které se rozprostírá na březích jezera. Mourao má hrad a opevnění ze 13. století. Velmi známý je jeho kostel a s ním spojené slavnosti.

Opevněné město Monsaraz a Jerumenha

Opevněné město Monsaraz s úzkými dlážděnými uličkami, které vedou k velké aréně, jenž se ještě nyní používá ke koridě. Toto město je také sídlem archeologů, je známo svými velkolepými oslavami v září a muzeem. Jerumenha je opevněné město s kostelem, kaplí a domy s typickým náměstím. Dnes je to zemědělské centrum regionu a můžete zde objevit krásy původního Portugalska.

Porto: Douro, historické památky, plavba lodí a vynikající víno

Plujte po řece Douro majestátně se klikatící nádherným portugalským skvostem jménem Porto. Dejte si dušené kuře na portugalský způsob a zapíjejte jej doušky portského vína z proslulé vinařské oblasti Alto Douro. Milovníci kultury mohou navštívit některé z mnoha muzeí či obdivovat katedrály rozmanitých architektonických stylů. A večer se nepůjde spát brzy! Vyráží se na diskotéku…

Potřebujete poradit? Máte otázky?
Kontaktujte nás na tel. +420 730 848 736 nebo zašlete nezávaznou poptávku!

Sledujte nás