Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

Hindeloopen - Amsterdam - Vinkeveen

Hindeloopen - Amsterdam - Vinkeveen

  •  Počet zdymadel: 14
  •  Doba výletu: 10
  •  Typ plavby: Jednosměrná trasa
  •  Délka plavby: 235

Tato skvělá plavba vás zavede od jezer na severu země do pulzujících měst v centru Hollandska - Amsterdam, Utrecht s četnými příležitostmi vychutnat si plavbu, pamětihodnosti i nákupy. Uvidíte řadu pitoreskních vesniček, velké zdymadlo v Muiden nebo Muiderslot, červený cihlový hrad postavený před 700 lety. Vezměte si kola a připojte se k cyklistické prohlídce Amsterdamu nebo vyjeďte do Utrechtu a uvidíte slavnou vež dómu nebo si jen tak vychutnájte atmosféru kavárniček v ulicích.

V Amsterdamu se projděte kolem kanálů či navštivte některé z místních muzeí – Rijksmuseum, Van Gogh Museum, Museum het Rembrandthuis, Anne Frank House a Hermitage Amsterdam. V Amsterdamu můžete také obdivovat nádheru některé ze dvou památek UNESCO, a to historických vodních kanálů (např. kanál pánů, císařů a princů) a obranné linie kolem centra Amsterdamu.

Doporučení: Start a cíl jsou dané, co dělaté mezitím je ale jen a jen na Vás. V Amsterdamu použijte ke kotvení Six Haven marinu (naproti centrálnímu autobusovému nádraží) nebo zakotvěte již ve městě Weesp a jeďte do středu města vlakem.

Varování: Utrecht je opravdu pro zkušené kapitány!

Sledujte nás