Combined ShapeSlice 1Slice 1icon-phone

Jarnac - Rochefort - Jarnac

Jarnac - Rochefort - Jarnac

  •  Počet zdymadel: 12
  •  Doba výletu: 7
  •  Typ plavby: Tam a zpět
  •  Délka plavby: 186

Plavte se do Saint Brice a navštívte hrad, který má unikátní renesanční fasádu. Relaxujte piknikem v parku nebo na městském golfovém hřišti na břehu řeky.

Vychutnejte si v elegantním městě Cognac vůni koňaku. Připojte se ke komentované prohlídce slavného lihovaru a užijte si volné degustace, které vám pomohou rozhodnout o koupi. Pokračujte do Saintes a objevte úžasné archeologické nálezy. Navštivte úžasné námořní muzeum v Rochefort.
Objevte ducha Francie v této oblasti, která je slavná díky jemnému koňaku, výborné kuchyni, románskému umění a románské architektury. Mnoho měst a vesnic se může pochlubit výbornými restauracemi a pestrobarevnými trhy. Je to krásná země, kde lze podniknout procházky lesy a slunečnicovými poli, jízdu na kole a můžete také využít golfové hřiště v Cognac.
Řeka je známa jako 'Nejmilovanější řeka ve Francii'. Pramení v Limousin a teče přes jemnou krajinu z regionu Charente až do Atlantského oceánu v Rochefort. Můžete si vybrat plavbu v obou směrech od naší základny v Jarnac.

Cestováním západním směrem k Atlantiku na Rochefort, uvidíte svět renomovaných vinic u Cognac a návštěva tohoto elegantního města a jeho slavné palírny, jako je Hennessy a Remy Martin, je nezbytností. Užijte si moře, vzduchu, báječné restaurace a mořské plody!

Plavba na východ vás zavede přes ohromující údolí Charente do katedrály města Angoulême, které kdysi bylo domovem prosperujícího papírového průmyslu.

Sledujte nás